עו”ד אייל בסרגליק גייס תרומת מחשבים לעמותת אפשרויות

January 05 2021Cfao

עו”ד אייל בסרגליק ארגן תרומת מחשבים ביתיים לילדי עמותת אפשרויות

עו”ד אייל בסרגליק העומד בראש עמותת אפשרויות שחרטה על דגלה לקדם ולפתח את שרותי הרווחה והתרבות בקרית אונו, רשם הישג מבורך כשהצליח לגייס עבור ילדי העיר הנזקקים מחשבים ביתיים חדשים.
עו"ד אייל בסרגליק יו"ר עמותת אפשרויות
עו”ד אייל בסרגליק יו”ר עמותת אפשרויות
התרומה התאפשרה הודות למאמצים ניכרים שהשקיעו עו”ד איל בסרגליק שפנה של סגן ראש העיר, רון מלכה ולראש העיר, ישראל גל. תרומת המחשבים שתעשה על-ידי בנק לאומי באמצעות פנינה ליפסקר ואייל ב, ובנק מזרחי טפחות, באמצעות משה שטיין ודבורה דאבוש,
עו”ד אייל בסרגליק: “אני שמח שהבנקים של מזרחי ולאומי נעתרו לפנייתי בעקבות פניית ראש העיר וסגנו. עמותת אפשרות מסייעת במגוון נושאים בין היתר חלוקת מזון לנזקקים, פעילות רווחה לעניים ונזקקים, ובין מטרותיה גם החל מכניסתי לתפקידי עזרה לכל גורם אשר הרווחה בעירייה בקרית אונו מוסרת אינדיקציה לצורך עבורו. אני שמח ומברך את ראש העיר וסגנו, ישראל ורון על היוזמה המבורכת ואת כלל ארגוני הגג של המתנדבים בראשות מר ניר שלהב עבור הפעילות הברוכה לנזקקי העיר אשר הינה עיר מצוינת עם תושבים נהדרים ומבורכת בפעילות ומודה לבנקים מזרחי (סניף קרית אונו) ולאומי שנרתמו למשימה. כיליד קרית אונו תושב העיר וכראש העמותה אני גאה באותה פעילות”.
#עו"ד אייל בסרגליק
#עמותת אפשרויות
Share: